ما بهترین بک لینک را ارائه می دهیم!

با پیشرفته ترین استاندارد های لینک سازی

hero-image

ما همیشه درحال رشد هستیم

با بک لینک فارست خوشحال باشید! روز به روز کیفیت بک لینک های ما افزوده می شود.

pic
بک لینک استاندارد

موثرترین روش لینک سازی خرید بک لینک از تمام صفحات سایت است. با خرید از بک لینک فارست قادر خواهید بود 10 ها هزار لینک قدرتمند ایجاد کنید.

pic
رپرتاژ آگهی

همواره یکی از مهم ترین فعالیت های لینک سازی رپرتاژ آگهی است که اینگونه تبلیغات حاوی لینک مادامالعمر است.

pic
زمان را از دست ندید!

در همین لحظه رقبای شما در حال ارتقا جایگاه خود هستند. مشتاقانه در کنار شما هستیم تا در کمترین زمان به نتایج بالا در گوگل برسید.

با خیال راحت خرید کنید!

شما هم می توانید در کسب و کار خود بهترین باشید. به خوبی می دانیم به بک لینک معتبر و استاندارد نیاز دارید.

پکیج بک لینک ویژه

243 تومان / ماهانه
  • مطالب اختصاصی
  • ثبت شده در گوگل
  • سئو تخصصی
  • بهینه شده برای گوگل
  • استفاده از هاست وردپرس

مشاهده تمام استاندارد ها
جزئیات و خرید پکیج
content-image

رویای صفحه اول گوگل

تمام سئو کاران می دانند برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید تلاش کرد. در کنار تولید محتوا، رسیدگی به سئو خارجی سایت حائز اهمیت است لذا برای داشتن سایتی با پشتوانه عالی نیاز به بک لینک های قوی دارید. ما درکنارتان هستیم و شما را برای رسیدن به نتایج بالا در گوگل همراهی کنیم.

سوالی هست؟

به سوالات متداول شما پاسخ داده ایم.

تعداد بک لینک مهم تر است یا کیفیت آن؟

لینک سازی اساسی و اصولی از الزامات سئو است. به استناد بروزرسانی 2019/01/13 گوگل، سایت هایی که از تعداد بک لینک بالا و اتوریتی پایین برخوردار هستند از نتایج بالا محروم می شوند..

چرا از بک لینک فارست بخرم؟

ما از تیمی پرجمدار برخورداریم که در مدیریت سایت، بارگذاری منظم محتوای سایت، کنترل کیفیت بک لینک، آنالیز سایت های مشتریان و ارتباط با مشتریان بهترین اند.

چه تعداد مشتری می پذیرید؟

کیفیت بک لینک برای ما اهمیت زیادی دارد! تنها سایت هایی می توانند مشتری بک لینک فارست باشند که آماده پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود باشند. در تمام سایت ها لینک های خروجی را محدود در نظر گرفتیم تا مشتریانمان از کیفیت فوق العاده ای برخوردار شوند.

امکان مشاوره تخصصی وجود دارد؟

ما همراه شما هستیم! میدانیم نیازسنجی و شفاف سازی نوع خدمت از اولویت های قبل از سفارش است. ما با داشتن تیم حرفه ای و آپدیت در زمینه سئو و بک لینک سازی آماده ارائه مشاوره هستیم. راه های ارتباطی ما به سرعت پاسخگوی شما است.

تفاوت بک لینک و رپرتاژ چیست؟

بک لینک به لینک سازی در تمام صفحات، و رپرتاژ به ارسال آگهی متنی نسبتا طولانی و دریافت یک یا چند لینک خروجی تنها در یک صفحه مطرح است.

چه نوع بک لینک هایی مفید تر هستید؟

استاندارد های لینک سازی متفاوت است. اما باید دقت داشته باشید از سایتی با پیج اتوریتی واقعی و با بک لینک های معتبر لینک دریافت کنید. همچنین محبوبیت مطالب سایت مورد نظر نزد گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است.

بک لینک پس از چند روز اثر می گذارد؟

فعالیت سئو یک کار طولانی مدت است که نیاز به زمان زیادی دارد. با توجه به گزارش سایت monitorbacklinks.com هر لینک ساخته شده بین 4 تا 10 هفته زمان می برد تا اثر خود را در نتایج جستجوی گوگل نشان دهد.

تا چه زمانی باید از بک لینک استفاده کرد؟

رویای صفحه اول آرزوی تمام صاحبان کسب و کار های اینترنتی است. به گفته ahrefs.com بعد از 9 ماه تا 12 ماه اثر گذاری بک لینک ثبت می شود. باید بدانید بک لینک های قدیمی همچنان در اساس سایت نقش ایفا می کنند.